Blog

Salsa Fuerte na lato!

Na lato i na lata – Salsa Fuerte!

W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was dużo tańca. Wakacje to czas na intensywne kursy w parach – dla początkujących, kursy choreograficzne dla średniozaawansowanych, kursy choreograficzne solo, a także regularne zajęcia solo!

 

ZAJĘCIA SOLO

Już w pierwszym tygodniu lipca ruszamy z zajęciami solo – we wtorek i czwartek, o godz. 18:00 – i tak przez cały lipiec i sierpień… Tańczyć będziemy salsę, bachatę, a jak przyjdzie ochota na coś więcej, to inne tańce też na zajęciach się pojawią!

Koszt zajęć solowych – zgodnie z cennikiem obowiązującym w trakcie całego roku.

Dla wszystkich tańczących w pojedynkę, przygotowaliśmy również kursy intensywne, na które serdecznie zapraszamy. Kurs taki trwa od poniedziałku do piątku, a pojedyncze zajęcia trwają 90 min.

  • 24-28 lipca – salsa/bachata solo
  • 31 lipca – 4 sierpnia – zouk solo

Koszt kursów choreograficznych solo – 120 zł/osobę za cały kurs.
Godzina rozpoczęcia zajęć: 19:00

 

ZAJĘCIA W PARACH

Bo do tańca trzeba dwojga… – dla tych wszystkich, co chcieliby spróbować swoich sił w tańcach w parze proponujemy kilka kursów intensywnych, a wśród nich:

  •  10-14 lipca – BACHATA, p. podstawowy
  • 17-21 lipca – SALSA, p. podstawowy
  • 7-11 sierpania – BACHATA choreo, p. średniozaawansowany
  • 21-25 sierpnia – DISXO FOX, p. open

Godzina rozpoczęcia zajęć: 19:00

Intensywne kursy w parach to zajęcia odbywające się od poniedziałku do piątku, po 2 godziny każde. Koszt całego kursu – 10 godzin zegarowych nauki + practise pod okiem instruktorskim to 140 zł/osobę za cały kurs.

Na kursy obowiązują zapisy – wyślij maila pod adres zapisy@salsafuerte.pl lub zadzwoń – 664 664 430
Jeżeli nie masz partnera/partnerki, a jesteś zainteresowana(-y) kursem dla par, poinformuj nas o tym. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby znaleźć kogoś do pary!

Serdecznie zapraszamy!

Bachata – Nowy kurs!

Rumianek, miętę, czy rumianek przez miętę? Co czujesz?
My mamy słabość do bachaty…. Poczuj to z nami! Zakochaj się…

Serdecznie zapraszamy na intensywny kurs w parach. Intensywny, bo dwumiesięczny!
W maju i czerwcu (łącznie 8 zajęć) nauczymy Was podstawowych kroków bachaty, nieskomplikowanych, acz widowiskowych prowadzeń i podpowiemy co zrobić, by z tańca czerpać maksymalnie dużo przyjemności…

Bachata to wyjątkowo zmysłowy, uczuciowy, ale jednocześnie radosny i pełen energii taniec pochodzenia z gorącej Dominikany. Przykład – https://www.youtube.com/watch?v=aCKq4B7QKKY

 

Szczegóły

Start kursu: 5 maja 2017

Liczba zajęć w ramach kursu: 8

Opis: W miłej atmosferze i  z wysoce metodycznym podejściem będziemy uczyć podstawowych kroków bachaty, techniki świadomego prowadzenia partnerki (a także zasad bycia prowadzonym, czyli wersja dla Pań) i  co najważniejsze – ciekawych prowadzeń w parze.
Zależy nam na tym, żeby uczestnicy zajęć czuli się w tańcu swobodnie i pewnie, tak aby nasz taneczny parkiet stał się dla Was polem do prawdziwej zabawy i relaksu.

Koszt:  130 zł/ cały kurs  (8 zajęć)

Zajęcia: każdy piątek, godz. 20:00

Czas pojedynczych zajęć: 

 

Koniecznie zarezerwujcie sobie miejsce wysyłając maila zgłoszeniowego na adres zapisy@salsafuerte.pl lub telefonicznie – 664 664 430
Nie masz partnerki/partnera? – Zrobimy wszystko, żeby to nie był problem! Prześlij tylko taką informację, a my się wszystkim zajmiemy!
KILKA SPRAW TECHNICZNYCH, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ:
• Na zajęcia przychodź kilka minut przed godziną rozpoczęcia, tak aby spokojnie przebrać się i przygotować do tańca.
• Tańczymy w obuwiu zmiennym (baletki, snikersy, tenisówki, trampki… byle wygodnie i bezpiecznie).
• Pamiętaj o stroju zmiennym. To mogą być leginsy/dresy i wygodne koszulki. Tak aby czuć się swobodnie.
• Koniecznie przynieś ze sobą wodę do picia.

Serdecznie zapraszamy!

Kizomba & Semba – warsztaty

 

Wiosenny powiew tanecznej świeżości…
Fantastyczna kizomba i przeurocza semba!

Serdecznie zapraszamy na weekendowe warsztaty taneczne, w sobotę, 22 kwietnia od godziny 14:30

W programie przewidzieliśmy dla Was:
14:30 – 16:30 – kizomba
16:30 – 18:30 – semba

Oba bloki taneczne prowadzone będą na poziomie open – jeżeli już znasz kizombę i sembę – będziesz miał co ćwiczyć, bo… instruktorzy lubią zaskakiwać!
Jeżeli nie wiesz jeszcze o co chodzi… – to idealny moment, żeby się o tym przekonać!

Czym jest kizomba? –
powstała w latach 70′ w Afryce (Angoli, Wyspach Zielonego Przylądka), a wywodzi się z karaibskiego zouk’a. Muzyka oparta jest na wyraźnym bicie. Charakteryzuje się wyjątkowo bliskim kontaktem partnerów, w którym wyczucie ruchu ciała partnera jest podstawą – policzek przy policzku, klatka przy klatce, dłoń w dłoni… Sednem tego tańca jest pewne, umiejętne prowadzenie i dobra interpretacja muzyki. Gatunek coraz popularniejszy na polskich parkietach ze względu na dużą muzyczną różnorodność, od tradycyjnej wesołej angolskiej kizomby po hipnotyzującą, transową tarraxinhę.

A co to takiego semba? –
zabawny taniec z Angoli, z niego wywodzi się kizomba, tańczony przez Angolczyków przy każdej okazji a często i bez niej. Zawiera sporo trików którymi partner stara się rozbawić i zaskoczyć swoją partnerkę.

Cennik:
Fullpass –
80 zł/osoba
150 zł/para

Pojedyńczy blok –
50 zł/osoba
90 zł/para

Zapisy
Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na warsztaty. Koniecznie daj nam znać na adres zapisy@salsafuerte.pl lub zadzwoń: 600 314 017, 664 664 430.

Jak można zapłacić:
* Przelewem na numer konta:
Akademia Kultury Alternatywnej FUERTE,
ul. Kośnego 14/8 45-056 Opole,
BOŚ BANK: 54 1540 1229 2055 4605 4586 0001

* Gotówką od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 21:00 na sali Salsa Fuerte ul. Katowicka 23, Opole.

* W dniu warsztatów (wcześniej prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca)

Organizatorzy:
Akademia Kultury Alternatywnej Fuerte (Salsa Fuerte)

Uff jak gorąco!

Uff jak gorąco! Kolejna stacja Twojego „pociągu do tańca” zatrzymuje się w gorącej Ameryce, po drodze zaś zahacza o jeszcze gorętszą Dominikanę. Gorąco zapraszamy na 3 godziny zabawy z tańcem użytkowym – warsztaty merengue i rock&rolla. Świetną zabawę rozkręcamy 1 kwietnia 2017 r. w sobotę o godzinie 11:00 na Katowickiej 23 (Salsa Fuerte).

Razem z nami nauczycie się podstawowych kroków popularnych tańców, podskoków, skoków i wyskoków zabawnych połączeń i użytkowych prowadzeń…., ale najważniejsza będzie dobra zabawa, radość i wymalowany uśmiech na twarzy, bo takie są właśnie merengue i rock&roll.

Zatem jeżeli chcesz pewnie poczuć się na parkiecie, zabłysnąć przed rodziną i znajomymi na weselu, studniówce, prywatce, domówce, lub po prostu aktywnie spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze – koniecznie przyjdź na nasze warsztaty.

Co będzie?

Merengue (DLA PAR) – pochodzi z Dominikany, radosny, żywy i rytmiczny i równie gorący jak kraj z którego pochodzi. Oparty jest na najprostszym kroku bazowym jaki tylko istnieje. Mówi się, że jeśli potrafisz chodzić, to potrafisz też tańczyć merengue. Przypomina dreptanie od lewej do prawej. Ale kiedy wykonuje się to w rytm żywej, zabawnej i porywającej muzyki to merengue zamienia się w jedną z najlepszych zabawach parkietowych.


Rock & roll (DLA PAR) – taniec amerykańskiego pochodzenia (oznacza kołysać, huśtać). Jest szybki, energiczny, wyciska siódme poty, świetnie sprawdza się na parkietach weselnych, zabawach, studniówkach. Oparty jest na prostym kroku bazowym, którego można się nauczyć w dwie minuty i w mig zostać drugim Elvis’em…. Nasze warsztaty będą metodyczne, żywiołowe, ukierunkowane na naukę i zabawę… będzie wesoło i energicznie…i na pewno gooorrrąco !!! Ufffff…..jak gorąco!


Warsztaty zaczniemy od podstawowych kroków, prostych prowadzeń, użytkowych figur – tak abyście w krótkim czasie przygotowali się do zabawy na parkiecie. Chcemy żebyście dobrze się bawili ale też mieli szansę na rozkochanie się w tych, jakże uroczych tańcach. Dzięki nabytym umiejętnościom poczujecie się pewnie na parkiecie, pozwoli to Wam na dalszy rozwój. Z merengue będziecie podbijać parkiety na weselach, studniówkach, urodzinach, imieninach, prywatkach, domówkach itd…

Program

11:00- 12:30 – Przelot na gorącą Dominikanę, gdzie w rytmach merengue, będziemy uczyć się najbardziej użytkowego tańca świata.

12:30-14:00 – Podbijamy Amerykę , gdzie będziemy poznawać podstawy rock & rolla. Dla osób zupełnie początkujących i tych, którzy chcą popracować nad techniką swojego tańca.


Dla kogo warsztaty?

Dla osób zupełnie początkujących i tych, którzy chcą popracować nad techniką swojego tańca. Dla absolutnie wszystkich, którzy mają ochotę rozpocząć swoja przygodę z ruchem, ale też takich, którzy są gotowi na rozszerzenie swojego repertuaru i poznanie nowych użytkowych technik.

Merengue i rock&roll to absolutnie niepowtarzalna zabawa. Obiecujemy, że porwie najbardziej opornych na muzykę mężów 🙂 Dlatego drogie Panie i drodzy Panowie. Na parkiet!

Cennik:
Full Pass (Rock & Roll + merengue):
60 zł/osoba (w dniu warsztatów 70 zł)
100 zł/para (w dniu warsztatów 120 zł)

Pojedynczy Blok:
40 zł/osoba

Zapisy

Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na warsztaty. Koniecznie dajcie nam znać do 30 marca 2017r. na adres zapisy@salsafuerte.pl lub numer telefonu: 664 664 430


Jak można zapłacić:

Przelewem na numer konta:

Akademia Kultury Alternatywnej FUERTE,

ul. Kośnego 14/8 45-056 Opole,

BOŚ BANK: 54 1540 1229 2055 4605 4586 0001

Gotówką od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 21:00 na salsa Salsa Fuerte ul. Katowicka 23 Opole.

W dniu warsztatów (wcześniej prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca).

Organizatorzy:

Akademia Kultury Alternatywnej Fuerte (Salsa Fuerte).

Warsztaty mają charakter niezarobkowy. Całość wpływów z karnetów zostaje przeznaczona na cele statutowe Stowarzyszenia AKA Fuerte.

Go Bachata

Zmysłowa, delikatna i subtelna, a zarazem dynamiczna, pełna radości i wybuchowa… BACHATA!

Kto raz spróbuje, nie będzie chciał przestać… Tworzymy okazję do tego, by właśnie móc posmakować tanecznej bachaty!
Zajęcia będą przede wszystkim dobrą zabawą, przy której będziemy zwracać baczną uwagę na rozwój tanecznych umiejętności, technikę ruchu, precyzję, płynność, dynamikę i prowadzenie.
Warsztaty będą dawały możliwość dołączenia do regularnych zajęć bachaty w parach.

Serdecznie zapraszamy na weekendowe intensywne i z pazurem… warsztaty Bachaty w parach!

3 godziny wspaniałej zabawy, fantastycznej muzyki i rzetelnej nauki pod okiem wykwalifikowanych instruktorów Salsa Fuerte!

Po takich warsztatach gwarantujemy, że każdy parkiet stać będzie przed Wami otworem, a Wy swoimi umiejętnościami zachwycicie wszystkich wokół.

Informacje szczegółowe dot. warsztatów:

Kiedy: 25 lutego (sobota) w godzinach 14:00-17:00
Gdzie: Salsa Fuerte, ul. Katowicka 23 w Opolu

Program:
* I blok (14:00 – 15:30) – bachata basic – zaczynamy od kroku podstawowego i prostych, nieskomplikowanych kroków, zwrócimy uwagę na rozliczenie, rozpoczniemy trening prostych prowadzeń w parze

* II blok (15:30 – 17:00) – bachata basic 2 – kroku podstawowego ciąg dalszy.. tu zwrócimy większą uwagę na prowadzenie dla panów oraz interpretację wszystkich sygnałów dla pań, wprowadzimy proste kombinacje prowadzeniowe

Dla kogo warsztaty?:

Dla osób zupełnie początkujących. Szczególnie dla tych, co chcieliby dołączyć do regularnych grup! Warsztaty przeznaczone są również dla tych, którzy chcą popracować nad techniką swojego tańca.
Dla absolutnie wszystkich, którzy mają ochotę rozpocząć swoja przygodę z ruchem, ale też takich, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności.

Cennik:
Full Pass (3 godziny warsztatów):
60 zł/osoba
100 zł/para

Jeden blok (1,5 godziny warsztatów)
40 zł/osoba

Zapisy
Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na warsztaty. Koniecznie daj nam znać na adres zapisy@salsafuerte.pl lub zadzwoń: 664 664 430, 504 523 750

Jak można zapłacić:
* Przelewem na numer konta: Akademia Kultury Alternatywnej FUERTE, ul. Kośnego 14/8 45-056 Opole, BOŚ BANK: 54 1540 1229 2055 4605 4586 0001

* Gotówką od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 21:00 na sali Salsa Fuerte ul. Katowicka 23 Opole

* W dniu warsztatów (wcześniej prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca)

Organizatorzy:
Akademia Kultury Alternatywnej Fuerte (Salsa Fuerte)

www.salsafuerte.pl

Warsztaty kizomby

KIZZ me Valentine…. czyli (przed)walentynkowe weekendowe warsztaty kizomby!

Tańczyć będziemy w niedzielę, 12 lutego!

Plan warsztatów:

15:00 – 16:30 – poziom podstawowy – dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki kizomby – poznamy krok podstawowy, zasady prowadzenia oraz wszstko to, co potrzebne, by zatańczyć kizombę!

16:30 – 18:00 – poziom średniozaawansowany – dla wszystkich, którzy będą mieli już za sobą pierwszy blok warsztatów oraz wszystkich tych, którzy już tańczą i chcieliby dołączyć… Tutaj dowiemy się więcej na temat relacji w parze, wysyłania i odbierania sygnałów prowadzeniowych oraz pobawimy się muzyką i tańcem!

18:00 – 19:30 – poziom zaawansowany – dla pasjonatów, miłośników kizomby. Dla wszystkich tańczących już dłużej niż godzinę czy dwie… Dla tych, którzy uczestniczyli w dwóch pierwszych blokach i jeszcze im mało….

Zastanawiasz się, czym jest kizomba? Nigdy nie słyszałeś o tym tańcu?

Kizomba powstała w latach 70′ w Afryce (Angoli, Wyspach Zielonego Przylądka), a wywodzi się z karaibskiego zouk’a. Muzyka oparta jest na wyraźnym bicie. Charakteryzuje się wyjątkowo bliskim kontaktem partnerów, w którym wyczucie ruchu ciała partnera jest podstawą – policzek przy policzku, klatka przy klatce, dłoń w dłoni… Sednem tego tańca jest pewne, umiejętne prowadzenie i dobra interpretacja muzyki. Gatunek coraz popularniejszy na polskich parkietach ze względu na dużą muzyczną różnorodność, od tradycyjnej wesołej angolskiej kizomby po hipnotyzującą, transową tarraxinhę.

Cennik:
Fullpass –
80 zł/osoba
150 zł/para

Dwa bloki –
60 zł/osoba
110 zł/para

Pojedynczy blok –
40zł/osoba

Zapisy
Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na warsztaty. Koniecznie daj nam znać na adres zapisy@salsafuerte.pl lub zadzwoń: 600 314 017, 664 664 430.

Jak można zapłacić:
* Przelewem na numer konta:
Akademia Kultury Alternatywnej FUERTE,
ul. Kośnego 14/8 45-056 Opole,
BOŚ BANK: 54 1540 1229 2055 4605 4586 0001

* Gotówką od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 21:00 na sali Salsa Fuerte ul. Katowicka 23, Opole.

* W dniu warsztatów (wcześniej prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca)

Organizatorzy:
Akademia Kultury Alternatywnej Fuerte (Salsa Fuerte)

www.salsafuerte.pl

Taniec użytkowy

Zrób użytek z tańca, zapisz się na kurs tańca użytkowego!
Zrób wyjątkowy prezent walentynkowy swojej partnerce/swojemu partnerowi i kup walentynkowy karnet upominkowy na kurs tańca użytkowego….

Te kroki przydadzą Wam się wszędzie…
Jeśli wybierasz się na wesele, imieniny Cioci, potańcówkę lub po prostu chcesz sobie potańczyć w parze do jakiejkolwiek muzyki, a ciągle drepczesz partnera/partnerkę po palcach…albo po prostu brakuje Ci odwagi, żeby wyjść na parkiet…

Jeżeli czekasz, aż wzniesiony zostanie toast, później drugi i jeszcze jeden.. tak by nabrać odwagi i w końcu sobie potańczyć, to… nie musisz już się martwić!

Zapraszamy na kurs tańca użytkowego w parach – tak, by odnaleźć się w każdej sytuacji,
z każdą partnerką i każdym partnerem! Ten kurs sprawi, że będziesz mógł zatańczyć do każdej muzyki na imprezie, weselu, przyjęciu urodzinowym, a także do muzyki filmowej.

Zajęcia odbywają się w każdą środę od godz. 18:30 do godz. 19:30.

Startujemy już 15 lutego 2017r.

W 9 zajęć nauczymy Cię jak wykorzystać elementy różnych tańców, począwszy od walca wiedeńskiego, skończywszy na rock&rollu. Nauczycie się podstawowych kroków popularnych tańców, m.in. disco fox, walc wiedeński, rock&roll, taniec dyskotekowy „taniec z ciocią”.

Sprawimy byś mógł zatańczyć niczym John Travolta…

To będzie wspaniała przygoda, niesamowite doświadczenie, super zabawa i przyjemna nauka!

Cały kurs tańca użytkowego trwa 9 tygodni (od 15 lutego 2017 do 12 kwietnia 2017r.), co obejmuje 9 zajęć (60 minut każde).
Całkowity koszt – 180 zł/os.

Aby zapewnić sobie miejsce w grupie, KONIECZNIE WYŚLIJ MAILA ZGŁOSZENIOWEGO na adres zapisy@salsafuerte.pl

KILKA SPRAW TECHNICZNYCH, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ:
• Na zajęcia przychodź kilka minut przed godziną rozpoczęcia, tak aby spokojnie przebrać się i przygotować do tańca.
• Tańczymy w obuwiu zmiennym (baletki, snikersy, tenisówki, trampki… byle wygodnie i bezpiecznie).
• Pamiętaj o stroju zmiennym. To mogą być leginsy/dresy i wygodne koszulki. Tak aby czuć się swobodnie.
• Koniecznie przynieś ze sobą wodę do picia.

Zajęcia taneczne – prozdrowotne

Uwaga, uwaga! Nowość!
Świeżynka w naszym grafiku – zajęcia prozdrowotne!

Już w lutym ruszają nowe grupy, wśród których znajdziecie:
– SALSA BODY FIT – poniedziałki i czwartki, godz. 9:00
– FIT LATINO SMUKŁA SYLWETKA – soboty, godz, 9:00
– ZDROWY KRĘGOSŁUP – wtorki, godz. 19:00 i soboty, godz. 10:00

Zachęcamy i serdecznie zapraszamy! Zwrócimy uwagę na to, co najwazniejsze i najcenniejsze – zdrowie!

Pokażemy co robić, by czuć się dobrze. A na zajęciach między innymi: będziemy wzmacniać swój gorset mięśniowy (mięśnie brzucha, pleców, pośladków), popracujemy nad prawidłową sylwetką. Zadbamy o dobre samopoczucie, kondycję i dobrą formę psychofizyczną!

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów – fizjoterapeutkę, dyplomowaną instruktorkę rekreacji ruchowej, instruktorkę aerobowych form ruchu i certyfikowaną instruktorkę fitness w rytmach salsy. Na zajęciach będą wykorzystywane znane metody współczesnej fizjoterapii (Zajęcia Zdrowy kręgosłup). Urozmaiceniem będą ćwiczenia na piłkach i przy użyciu taśm.

Na zajęciach Salsa Body Fit z kolei będziemy stosować różne formy ćwiczeń fizycznych – te kształtujące wydolność fizyczną, kształtujące i modelujące sylwetkę oraz relaksacyjne. Na zajęciach będziemy wzmacniali poszczególne partie mięśni, zadbamy o kondycję oraz efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.

Regularne zajęcia :Zdrowy kręgosłup” będą odbywać się w każdy wtorek o godz. 19:00 oraz soboty o godz. 10:00.

Zajęcia mają charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i kręgosłupa.

Salsa Body Fit to zajęcia poranne, na które zapraszamy w każdy poniedziałek i czwartek, o godz. 9:00 (zajęcia zostaną uruchomione po uzbieraniu się grupy).

Dodatkowo, w soboty o godz. 9:00 zapraszamy na zajęcia Fit Latino Smukła Sylwetka!

Salsa Power – warsztaty

Salsa! Gorąca i ostra jak sos! Rytmiczna, zabawna, przyjemna. Salsa – lekiem na każde zło! A Salsa w wydaniu Fuerte to wyjątkowa SuperMoc!

Salsa swobodnie łączy różne style taneczne. To taniec dla każdego, ponieważ łatwo nauczyć się jej podstaw, a potem stopniowo doskonalić umiejętności. Salsa pasuje do prawie każdej muzyki, więc jest bardzo praktyczna. Przy tym to taniec, który wyzwala pozytywną energię, bardzo swobodny, rytmiczny, energiczny, integracyjny, a przede wszystkim jest pełna humoru i pozwala dobrze się bawić.

Serdecznie zapraszamy na weekendowe intensywne, pełne poweru warsztaty salsy w parach!
4 godziny dydaktyczne (11:00-14:00) wspaniałej zabawy, fantastycznej muzyki i rzetelnej nauki pod okiem wykwalifikowanych instruktorów Salsa Fuerte!

Po takich warsztatach gwarantujemy, że każdy parkiet stać będzie przed Wami otworem, a Wy swoimi umiejętnościami zachwycicie wszystkich wokół. Po takich warsztatach będzie też możliwość kontynuacji nauki salsy na regularnym kursie (można dołączyć do grup)
Uwaga! Specjalna oferta dla uczestników warsztatów – w tym dniu (4 lutego) każdy, kto będzie uczestniczył w warsztatach będzie mógł zakupić karnet na regularne zajęcia w specjalnej cenie!

Informacje szczegółowe dot. warsztatów:

Kiedy: 4 lutego (sobota) w godzinach 11:00-14:00
Gdzie: Salsa Fuerte, ul. Katowicka 23 w Opolu

Program:
* I blok (11:00 – 12:30) – salsa basic – zaczynamy od kroku podstawowego i prostych, nieskomplikowanych kroków, zwrócimy uwagę na rozliczenie, rozpoczniemy trening prostych prowadzeń w parze

* II blok (12:30 – 14:00) – salsa basic 2 – kroku podstawowego ciąg dalszy.. tu zwrócimy większą uwagę na prowadzenie dla panów oraz interpretację wszystkich sygnałów dla pań, wprowadzimy proste kombinacje prowadzeniowe

Dla kogo warsztaty?:
Dla osób zupełnie początkujących. Szczególnie dla tych, co chcieliby dołączyć do regularnych grup! Warsztaty przeznaczone są również dla tych, którzy chcą popracować nad techniką swojego tańca.
Dla absolutnie wszystkich, którzy mają ochotę rozpocząć swoja przygodę z ruchem, ale też takich, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności.

Cennik:
Full Pass (4 godziny dydaktyczne warsztatów):
60 zł/osoba
100 zł/para

Jeden blok (2 godziny dydaktyczne warsztatów)
40 zł/osoba

Zapisy
Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na warsztaty. Koniecznie daj nam znać na adres zapisy@salsafuerte.pl lub zadzwoń: 602680114, 504523750

Jak można zapłacić:
* Przelewem na numer konta: Akademia Kultury Alternatywnej FUERTE, ul. Kośnego 14/8 45-056 Opole, BOŚ BANK: 54 1540 1229 2055 4605 4586 0001

* Gotówką od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 21:00 na sali Salsa Fuerte ul. Katowicka 23 Opole

* W dniu warsztatów (wcześniej prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca)

Organizatorzy:
Akademia Kultury Alternatywnej Fuerte (Salsa Fuerte)

www.salsafuerte.pl