Bo tak! – Taneczny projekt dla kobiet, które pragną by…

Bo tak! – Taneczny projekt dla kobiet, które pragną by…

No właśnie Drogie Panie. Czego my pragniemy? Nie bardzo wiemy czego, ale jesteśmy za to pewne, że chcemy tego już. A dlaczego tego chcemy? BO TAK! A to absolutnie wystarczający powód żeby przyłączyć się do naszego tanecznego projektu.

Po co? Po co? Po co?
Bo pragniemy by…. marzymy o… tęsknimy za… ale gonitwa współczesnego świata nie pozostawia nam zbyt wiele możliwości i czasu by stawiać na siebie. Może czas zainwestować w to co najważniejsze – zdrowie, dobre samopoczucie, wiarę w siebie, własny rozwój. Zapraszam na wyjątkowy projekt taneczny – cykl warsztatów z salsy, bachaty, bachatango, latin jazzu, reggaetonu, burleski, merengue i nie tylko.

Co za projekt?
Przez następne kilka miesięcy będziemy spotykać się w soboty lub/i niedziele by wspólnie pracować nad jakością tańca, techniką ruchu, muzykalnością, precyzją i płynnością, swobodą interpretacji muzyki. Proponuję Wam krótkie, acz intensywne tematyczne spotkania, które będą dla Was okazją, nie tylko do nauki tańca, ale też zrzucenia zbędnych kilogramów, rzeźbienia sylwetki i poprawy kondycji i siły. To czas dla Was. Czas kiedy będziecie mogły realizować marzenia, spełniać pragnienia, rozwijać pasje lub po prostu odpoczywać. Poza tym wystarczający powód aby zacząć tańczyć to … BO TAK!

Dla kogo warsztaty?
Dla każdej z nas. Dla kobiety pewnej siebie i przedsiębiorczej, dla zatraconej i zmęczonej codziennością, wesołej i smutnej, dla kochającej taniec i dla poszukującej nowych doświadczeń. Dziewczyny! To dla WAS!

Kiedy?
W soboty i niedziele. W różnych godzinach. Z nadzieję, że każda z Was znajdzie najlepszy dla siebie termin i najlepszy styl tańca.

Terminy najbliższych warsztatów poniżej (acz proszę, śledźcie uważnie wydarzenie, bo będziemy planować więcej i lepiej):

22 maja 2016 r. (niedziela), godziny: 12:00-14:00 – Vol. 1 „ MASZ TĘ MOC – SALSA VS LATINO”, czyli jak wykorzystać technikę salsy do muzyki popularnej. Genialna zabawa z muzyką i choreografią, połączona z treningiem techniki ruchu i kobiecego sexapilu.
Poziom OPEN / średniozaawansowany (czyli dla każdej Pani, która lubi żywą muzykę i dynamiczny ruch. Mile widziane dziewczyny, które znają krok podstawowy z salsy)

5 czerwca 2016 (niedziela) – godziny: 18:00-20:00 – Vol. 2 – „TYLKO DLA DOROSŁYCH” – warsztaty burleski… kabaretki, wysokie obcasy, odkryty dekolt, wciągająca muzyka, ponętny ruch, kocie spojrzenie…. Uff!
Poziom OPEN (czyli dla każdej Pani, która ma odwagę na niecodzienną przygodę. Dla osób już tańczących, ale i też tych rozpoczynających swoją przygodę z tańcem)
11.06.16 (sobota) godziny: 10:00-12:00 – Vol. 3 – „OBUDŹ SWOJE BIODRA – SALSA CON REGGAETON” – warsztaty choreograficzne – dynamiczne, energiczne, metodyczne… skutkujące fantastycznym humorem, lepszą techniką tańca i spalonymi kilogramami.
Poziom OPEN (czyli dla każdej Pani, która ma chęć na odrobinę kubańskiego szaleństwa. Również dla Pań całkiem początkujących)

12.06.16 – (niedziela): 18:00-20:00 – Vol. 4 – „BACHATANGO… Z PAZUREM” – hipnotyzująca muzyka – melodyjna i delikatna, a chwilami drapieżna, energetyzująca i porywista jak wiosenna burza… ah! Cała kobieta. Praca z choreografią, z naciskiem na precyzję i dynamikę ruchu oraz „ukobiecanie tańca” (czyli będziemy się uczyć współpracy z najpiękniejszymi częściami własnego ciała)

Poziom Średniozaawansowany (dla osób, które mają podstawy z jakiegokolwiek tańca!Wszystkie kroczki będą wprowadzane od początku, acz w dynamicznym tempie, zaś duża część zajęć poświęcona będzie na technikę. Polecam dziewczyną, które chcą poprawić jakość swojego tańca)

Warto jeszcze wiedzieć, że:
1) każde warsztaty będą ogłaszane i promowane osobno. Zapisy na poszczególne warsztaty również prowadzone są oddzielnie.
2) koszty udziału są niewielkie… bo 15 zł za godzinę zajęć…
3) zajęcia odbywa się na sali Sala Fuerte w budynku przy ul. Katowickiej 23 w Opolu
4) warsztaty prowadzone są przez instruktorki i instruktorów z Salsa Fuerte oraz zaproszonych gości
5) liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego zapisy są obowiązkowe
6) zastrzegamy sobie smutne prawo do odwołania zajęć jeżeli nie zgłosi się wystarczająca liczba pasjonatek tańca
7) szczegóły dotyczące projektu dostępne pod numerem 664 664 430 (biuro Fuerte) lub 605 237 370 (Kasia). W razie pytań można także pisać na adres: zapisy@salsafuerte.pl
8) to będzie naprawdę świetna zabawa i wartościowe doświadczenie…