Cennik zajęć solo

RODZAJ ZAJĘĆ: SALSA, SALSA LADY STYLING, BACHATA, REGGAETON, SALSA FOOTWORK, SALSA SEXY DANCE, LATINO itd. (wszystkie regularne zajęcia dla Pań i Panów, na których uczęszcza się bez partnera/partnerki).

NAZWA KARNETU LICZBA WEJŚĆ NA ZAJĘCIA CZAS TRWANIA KARNETU CENA KARNETU CENA ZA JEDNĄ GODZINĘ ZAJĘĆ W KARNECIE
JEDNORAZOWY Pojedyncze zajęcia ———- 18 zł  
PODSTAWOWY Karnet na 4 zajęcia 1 miesiąc 60 zł 15 zł
„ÓSEMKA” Karnet na 8 zajęć 2 miesiąc 110 zł 13,75 zł
„DWUNASTKA” Karnet na 12 zajęć 3 miesiąc 160 zł 13,33 zł
DLA “MIŁOŚNIKÓW TAŃCA” Karnet na 8 zajęć (dwa razy w tygodniu) 1 miesiące 90 zł 11,25 zł
DLA “FANATYKÓW TAŃCA” Karnet na 12 zajęć (trzy razy w tygodniu) 1 miesiąc 130 zł 10,87 zł
DLA “SZALEŃCÓW” Karnet na 16 zajęć (cztery razy w tygodniu) 1 miesiąc 150 zł 9,37 zł

 

  • Zajęcia salsy solo – kilka uwag
    Warunkiem uczestnictwa w zajęciach tanecznych jest dokonanie opłaty za zajęcia jednorazowe lub wykupienie karnetu i okazywanie go przed każdymi zajęciami. Karnet należy wykupić bezpośrednio przed zajęciami – gotówką lub przelewem na konto.
  • Długość karnetu (stosownie do rodzaju karnetu – 1 miesiąc, 2 miesiące, 3 miesiące) ustalana jest miesięcznie, np. miesięczny karnet kupi0ny 4 października będzie ważny do 3 listopada.
  • Nie ma możliwości przedłużania karnetów.
  • W przypadku nieobecności na zajęciach istnieje możliwość skorzystania z zajęć w innym dniu. Odrabianie zajęć nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia swojej obecności (mile widziane będzie poinformowanie instruktorki przed rozpoczęciem zajęć o chęci swojego udziału).
  • Prosimy na etapie zapisów deklarować chęć uczestnictwa na określonym kursie. Możliwa jest natomiast swobodna zmiana dnia zajęć. Prosimy jednak o takiej zmianie wspomnieć na recepcji lub instruktorowi.