Podgląd Kursu

LATINO MIX – solo

To nasza absolutnie najnowsza propozycja. Genialna zabawa do latynoskiem muzyki. Mieszanka salsy, cha cha cha, bachaty, reggaetonu, dancehallu, rock&rolla… wszystko co najlepsze w rytm najlepszych muzycznych przebojów. To są nasze najbardziej porywające zajęcia, tym bardziej, że instruktorka równie porywająca. Godzina tańca, w trakcie którego będziecie uczyć się podstawowych kroków różnych tańców, stylów i technik, właściwych ruchów ciała, wyczucia muzyki i spontanicznej zabawy w rytm muzyki. Wszystko będzie połączone w choreografię (na każdych zajęciach nowa), która będzie nauczana w muzyce, bez zbędnych zatrzymań. W ostatniej części zajęć – wielki finał, czyli 20 minut konkretnej zabawy z układem. Kurs polecany dla Pań, które chcą rozwijać się wszechstronnie, w różnych tańcach oraz takich, które mają ochotę  poszaleć.

Warto wspomnieć, że ten kurs to nie tylko nauka tańca, ale też niezły aerobowy trening, przy którym można spalić trochę kalorii i porzeźbić sylwetkę.

Uwaga! Na zajęcia koniecznie trzeba przynieść zmienne i wygodne obuwie (prosimy o podeszwy, które nie będą brudzić i rysować parkietu). Zalecamy też wygodny strój, zgodny z zasadą “mam się podobać sama sobie” (a to dlatego, że na samą siebie przez godzinę będziecie patrzyć przez lustro).

Latino mix

18:00-19:00