Podgląd Kursu

SALSA FOOTWORK – SOLO

Zajęcia solo dla PAŃ i PANÓW!
Zapraszamy do tańca wyjątkowego. Pochodzącego wprost z serca gorącej Kuby. Salsa – energiczna, melodyjna, wesoła – na każdą okazję. I co najfajniejsze, nie tylko dla Pań. Salsa to taniec, który rozwija wszechstronnie – rytmicznie, ruchowo, technicznie, kondycyjnie. A jeżeli dodamy do tego wyjątkowo ciekawą technikę jaką jest BOOGALOO lub PCHANGA (frywolna i niebywale koordynacyjna zabawa do nowojorskiej muzyki, bez usystematyzowanych kroków podstawowych), to powstanie nam wybuchowa mieszanka taneczna, w której nie sposób się nie zakochać.

Kurs przygotowany jest z myślą o paniach, które planują cieszyć się tańcem bez udziału partnera, ale też dla Panów, którzy mają ochotę rozwinąć swoje ruchowe umiejętności. To kurs, który świetnie przygotowuje do tańczenia w parach.  Rozpoczynamy od nauki kroków podstawowych oraz tzw. shines (charakterystyczne dla salsy footworki) , które od pierwszych zajęć będą wykorzystywane do budowania krótkich, treningowych choreografii. Będziemy szlifować technikę, korygować postawę ciała, poprawiać precyzję tańca a z czasem popracujemy nad wyczuciem i interpretacją muzyki, a także izolacją mięśni, płynnością ruchów, dynamiką i rytmiką.

UWAGA!!!! Pamiętaj o zmiennych butach (na podeszwie nierysującej parkiet) oraz wodzie do picia. Ubierz się wygodnie, w strój, który nie będzie krępował Twoich ruchów.

Granica wieku? Ha ha ha. Takie coś nie istnieje. Tańczyć można zawsze. I do tego serdecznie zachęcamy. Niezależnie od tego czy masz lat 14 czy 84 możesz na tanecznym parkiecie realizować swoje pasje!

UWAGA, UWAGA!!!!! Zachęcamy Panów do włączenia się w zajęcia. To świetna okazja żebyście potrenowali swoje ruchy i ruszki, rozciągnęli mięśnie, usprawnili pracę Waszych stóp, nabrali tempa i precyzji. NO! Panowie! Parkiet na Was czeka!

Salsa footwor

18:00-19:00

Kasia Błońska