Podgląd Kursu

SALSA SEXY DANCE – solo

Salsa i sexy zdecydowanie idą w parze. To nierozłączne połączenie tego co zmysłowe, delikatne i słodkie z czymś pikantnym, wybuchowym i energicznym.
Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców ostatnich lat. Piękny w swej prostocie, naturalny, uzależniający. Kurs przygotowany jest z myślą o paniach i dziewczyn, które planują cieszyć się tańcem bez udziału partnera. Rozpoczynamy od nauki kroków podstawowych, które od pierwszych zajęć będą wykorzystywane do budowania krótkich i przyjemnych choreografii. Będziemy szlifować technikę, korygować postawę ciała, poprawiać precyzję tańca a z czasem popracujemy nad kubańskich stylingiem, wyczuciem i interpretacją muzyki, a także izolacją mięśni, płynnością ruchów, dynamiką i rytmiką. Zajęcia staną się świetną okazją do pracy nad sylwetką, jędrnością i elastycznością ciała oraz sposobem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

Ważnym uzupełnieniem naszych zajęć będzie nauka tzw. sexy moves, czyli wyjątkowo kobiecych, zmysłowych, płynnych i pełnych gracji ruchów, które mogą się przydać nie tylko na parkiecie (bez skojarzeń :))

Salsa sexy dance

18:00-19:00