Salsa Fuerte Kids

ZAJĘCIA RUCHOWE z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

SF_KIDS_slider

PIERWSZE ZAJĘCIA już WE WTOREK,  27 PAŹDZIERNIKA o GODZ. 16:45
MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ!

Nasze zajęcia taneczne przeznaczone są dla dzieci najmłodszych (5-7 lat) i mają charakter ogólnorozwojowy. Zajęcia ruchowe połączone będą z nauką języka angielskiego. W trakcie 45 minutowych spotkań odbywających się jeden raz w tygodniu Wasze pociechy nie tylko poznają pierwsze kroki i figury różnych tańców, ale przede wszystkim będą rozwijać pamięć ruchową, rytmikę, koordynację, szybkość reakcji i świadomość ciała.  Ruch taneczny angażuje prawie wszystkie zmysły, dzięki czemu stymuluje integrację sensoryczną. Dzieci na zajęciach przeżywają wspaniałą przygodę, które pozwala na naukę i swobodną zabawę jednocześnie. Ponadto instruktor prowadzący zajęcia będzie wydawał polecenia w języku angielskim. Proste słowa i zwroty pozwolą na oswojenie się z językiem obcym.

Zajęcia są niewątpliwą szansą na odkrycie pasji i rozwój zainteresowań, stwarzają okazję do wyrażania emocji, nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, ułatwiają procesy adaptacyjne, ale też kształtują poczucie własnej wartości, pewność siebie i samodzielność. Ponadto na ogólnorozwojowych zajęciach tanecznych dzieci uczą się zdrowego trybu życia oraz wyrabiają w sobie nawyk aktywnego spędzania czasu.

Nauczyciele w Salsa Fuerte to profesjonalni instruktorzy tańca, posiadający dodatkowo wykształcenie, pedagogiczne, psychologiczne czy fizjoterapeutyczne. Są również  metodykami tańca oraz edukacji wczesnoszkolnej. Najważniejszym celem ich pracy jest prawidłowy rozwój fizyczny, psychiczny, społeczny i duchowy Waszego dziecka oraz bezpieczeństwo podczas zajęć. O dobrej zabawie nigdy nie zapominają.

Dbałość o zdrowie i szczęście Twojego dziecka to najlepsza inwestycja w jego przyszłość.

Koszt zajęć:

  • 50 zł/miesięcznie (4 zajęcia w miesiącu)

Jeżeli nie jesteście pewni, czy Waszemu dziecku zajęcia się spodobają, to proponujemy
wykupienie jednorazowego wejścia (pierwsze zajęcia), koszt – 15 zł.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki, godz. 16:45.