Zmiany

Drodzy kursanci, przyjaciele, koledzy i koleżanki,
Szanowne Panie i Panowie…

pragniemy poinformować, że nowy sezon taneczny 2015/2016 to dużo zmian w Salsa Fuerte.
Pierwszą z nich jest nowa strona internetowa, która ciągle jest uaktualniana, a kolejne treści uzupełniane – prosimy więc o wyrozumiałość, a ewentualne sugestie i pomysły można podsuwać nam mailowo na adres: biuro@salsafuerte.pl

Kolejną nowością, jaką z radością Wam przedstawiamy, to długo wyczekiwana, Własna sala treningowa. W pocie czoła pracowaliśmy przez całe wakacje, aby stworzyć warunki, w których każdy będzie czuł się swobodnie. Chcieliśmy zbudować miejsce, które będzie sprzyjało tanecznej kreatywności i pozytywnie będzie wpływało na rozwój Waszej pasji. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć. Do nowej siedziby zapraszamy Was pod adresem – Opole, ul. Katowicka 23.

Nowy sezon to również nowe kursy, nowy harmonogram, ciekawe propozycje i co najważniejsze – zajęcia przez cały tydzień – od poniedziałku do piątku. O weekendowych warsztatach, zajęciach i kursach będziemy Was informować na bieżąco.

Życzymy sobie i Wam, aby ten rok taneczny przyniósł wiele sukcesów – szczególnie tych na parkiecie! Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niebawem, a wszystkie zmiany, jakie przygotowaliśmy z myślą o Was spełnią Wasze oczekiwania.

Z tanecznymi pozdrowieniami przyjmijcie zaproszenie
do uczestnictwa w zajęciach! Czekamy na Was –

Salsa Fuerte Team