bachata_basic

BACHATA BASIC – INTENSYWNY KURS BACHATY. Poziom początkujący.

Zakochaj się w tańcu, zakochaj się w niezwykle zmysłowej, idealnej na lato, dominikańskiej bachacie!

CO W PROGRAMIE?
Bachata – zmysłowa, sensualna, delikatna, a jednocześnie pewna siebie i z pazurem. Kto raz spróbuje, nie będzie chciał przestać… Tworzymy okazję do tego, by właśnie móc posmakować tanecznej bachaty!
Zajęcia będą przede wszystkim dobrą zabawą, przy której będziemy zwracać baczną uwagę na rozwój tanecznych umiejętności, technikę ruchu, precyzję, płynność, dynamikę i prowadzenie
Kurs jest intensywny, dlatego tempo również będzie odpowiednie, ale bez obaw – nikogo nie zostawimy w tyle, a 5 dni wystarczy, by opanować podstawy i ciut więcej… w takim stopniu, by pokazać się na parkiecie!

Całość będzie bazowała na nauce kroku podstawowego, rozliczeniu muzyki i prostych krokach. Stopniowo będziemy wprowadzać prowadzenia – rozpoczynając od prostych, po te bardziej skomplikowane. Wszystko zostanie osadzone w muzyce, tak, by powstał bachatowy mini-układ.

Proponujemy w sumie 10 godzin zajęć plus dodatkowe 2 godziny treningu (w piątek)!!!!

CENA:
Koszt tygodniowego kursu (w sumie 12 godzin ) to 120 zł, co w przeliczeniu na godziny daje 10 zł!!! WOW. To w przypadku intensywnego kursu jest naprawdę super okazją!

TERMIN:
25 lipca 2016 – 29 lipca 2016 (tańczymy od poniedziałku do piątku).

GODZINY ZAJĘĆ:
Poniedziałek, godz. 19:00 – 21:00
Wtorek, godz. 20:00 – 22:00
Środa, godz. 19:00 – 21:00
Czwartek, godz. 20:00 – 22:00 (może uda się wcześniej)
Piątek, godzi. 19:00 – rano!

DLA KOGO?
Kurs skierowany jest do osób, które pragną nauczyć się semby a do tej pory nie mieli ku temu okazji.

ZAPISY:
Koniecznie należy zarezerwować sobie miejsce. Zapisy mailowo – na adres zapisy@salsafuerte.pl lub telefonicznie, bezpośrednio u prowadzących.

CO ZABRAĆ:
Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, przewiewnie. Trzeba zorganizować sobie dużo wody i wysokoenergetyczne przekąski (np. rodzynki, nie batony)!!!! Mile widziany prysznic w spray’u! Hi hi hi! Ręczniczek!