BACHATA POWER – INTENSYWNY KURS CHOREOGRAFICZNY. Poziom zaawansowany!

Przełączamy się na tryb „wakacyjny”. A ten w naszym przypadku wcale nie oznacza trybu wolniejszego. Wręcz przeciwnie! Zapraszamy na intensywny kurs bachaty – choreografia na poziomie zaawansowanym.

CO W PROGRAMIE?
Ponad dwuminutowa choreografia na poziomie zaawansowanym (acz z alternatywnymi rozwiązaniami – nieco prostszymi), a w niej: trochę sensualu, kilka użytkowych prowadzeń, odrobina footworku, ze dwa triki dla pociechy widowni, dużo bodymovement i techniki. Układ przygotowany pod ciekawą muzykę (taką, która sama się tańczy).
Zajęcia nastawione w 20% na dobrą zabawę, zaś w 80% na rozwój tanecznych umiejętności i intensywny trening techniki ruchu, szybkości, precyzji, płynności, dynamiki, prowadzenia, osadzenia w parkiecie, interpretacji muzyki. Będzie przyjemnie, będzie zabawnie, ale przede wszystkim będzie pracowicie! Dlatego marudom i leniuszkom mówimy NIE!

Przez pierwsze cztery dni uczymy układu, zaś w piątek trenujemy, trenujemy i trenujemy.
Wytrwałym, ambitnym i odważnym proponujemy wspólny występ!!!!

Proponujemy w sumie 10 godzin zajęć plus dodatkowe 2 godziny treningu (w piątek)!!!!

CENA:
Koszt tygodniowego kursu (w sumie 12 godzin ) to 120 zł, co w przeliczeniu na godziny daje 10 zł!!! WOW. To w przypadku kursu choreograficznego… jest naprawdę super okazją!

TERMIN:
11 lipca 2016 – 15 lipca 2016 (tańczymy od poniedziałku do piątku).

GODZINY ZAJĘĆ:
Poniedziałek, godz. 19:00 – 21:00
Wtorek, godz. 20:00 – 22:00
Środa, godz. 19:00 – 21:00
Czwartek, godz. 20:00 – 22:00 (może uda się wcześniej)
Piątek, godzi. 19:00 – rano!

DLA KOGO?
Kurs nie jest skierowany do wszystkich. Zapraszamy na niego osoby tańczące na odpowiednim poziomie i przede wszystkim takie, które są gotowe na intensywny trening!

ZAPISY:
Właściwie grupa jest już pełna. Ale jeżeli macie wielką ochotę i odpowiedni poziom to daj nam znać. Przyjmujemy tylko pary. Pisz bezpośrednio do Kasia Błońska lub dzwoń 605 237 370.

CO ZABRAĆ:
Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, przewiewnie. Trzeba zorganizować sobie dużo wody i wysokoenergetyczne przekąski (np. rodzynki, nie batony)!!!! Mile widziany prysznic w spray’u! Hi hi hi! Ręczniczek!

KOLEJNE KURSY
W kolejnych tygodniach planujemy jeszcze intensywne kursy semby, salsy romantica i bachaty sensual. Dla osób, które będą uczęszczać na więcej niż jeden kurs przewidujemy oczywiście zniżki.