Cennik zajęć w parach

CENNIK dotyczy zajęć regularnych odbywających się od poniedziałku do piątku.

STANDARD

79 zł

RODZAJ ZAJĘĆ: zajęcia w parach

Cena promocyjna we wrześniu 2020: 69 zł

Czas trwania pojedynczych zajęć: 60 min

Liczba zajęć w miesiącu: 4 x 60 min

MEGA STANDARD

149zł

RODZAJ ZAJĘĆ: zajęcia w parach

Czas trwania pojedynczych zajęć: 60 min

Liczba zajęć w miesiącu: 8 x 60 min

MAXI

115zł

RODZAJ ZAJĘĆ:
zajęcia w parach

Cena promocyjna we wrześniu 2020: 105 zł

Czas trwania pojedynczych zajęć: 90 min

Liczba zajęć w miesiącu: 4 x 90 min

JEDNORAZOWY

29 zł

RODZAJ ZAJĘĆ: zajęcia w parach

Czas trwania pojedynczych zajęć: 60 min

Liczba zajęć: 1

OPEN

249 zł

RODZAJ ZAJĘĆ:  zajęcia w parach i solo

Liczba zajęć: bez ograniczeń

Karnet ważny przez miesiąc kalendarzowy

PAKIETY i ZNIŻKI

PROMOCJA – Na trzeci kurs parowy 50% zniżki! Czyli, za dwa pierwsze płacisz pełną kwotę zaś za trzeci, najtańszy tylko połowę! Wow! Chce się tańczyć. Promocja obowiązuje do końca roku kalendarzowego 2020.

PAKIET “AKCJA – REAKCJA” – bardzo korzystne ceny, dla osób które w zamian za kursy podejmą współpracę ze Stowarzyszeniem. Szczegóły – w kuluarach, indywidualnie.

INFORMACJE O KARNETACH I KURSACH:

  • Warunkiem uczestnictwa w zajęciach tanecznych parowych jest dokonanie opłaty z góry za miesiąc lub pojedyncze zajęcia.
  • Konieczne jest dokonywanie opłat regularnie w pierwszym dniu zajęć w danym miesiącu, szczególnie w przypadku korzystania ze zniżek i promocji. Nieregularne opłaty uniemożliwiają korzystanie ze zniżek.
  • Nie ma możliwości przedłużenia karnetu.
  • Nieobecności mogą być odrabiane na zajęciach w innej grupie (zgodnie z poziomem uczestników i po uzgodnieniu z instruktorami) lub przeznaczone na “Crash Course”. Co to oznacza? Nie możemy przedłużać karnetów na kolejny miesiąc. Ale szanujemy Twoje pieniądze i nie chcemy aby opłacone godziny przepadały. Dlatego, jeżeli z różnych powodów nie możesz uczestniczyć w zajęciach, odrób je w kolejnym tygodniu na innej grupie parowej lub solowej. Jeżeli zaś nie masz takiej możliwości, niewykorzystane zajęcia mogą zostać spożytkowane przy okazji organizowanych Crash Coursu, czyli zajęć wyrównawczych. Niewykorzystane zajęcia parowe będziesz mógł odrobić na Crash Coursach w ciągu 5 miesięcy.
  • Szczegółowy opis kursów znajduje się tutaj  lub po kliknięciu w wybraną pozycję w harmonogramie.

WYJAŚNIENIE:

*Crash Course – zajęcia wyrównawcze z wszystkich oferowanych przez nas technik tanecznych. Przewidziane dla uczestników, którzy planują dołączyć do kursu już trwającego i konieczne jest „nadrobienie programu”. Również dla osób, które mają ambicje przeskoczyć poziom nauczania i chcieliby uczestniczyć w bardziej zaawansowanych zajęciach. Zajęcia realizowane w tygodniu lub weekendowo – indywidualnie lub grupowo (w różnych dniach i godzinach, ogłaszane każdorazowo). Crash Course to także możliwość odrobienia zajęć z regularnego karnetu.

** Cena – taniec użytkowy – cena kursu uzależniona jest od liczby zajęć w całym kursie. Będzie podawana każdorazowo przy organizacji kursu.