Skip to content
zakonczenie-sezonu

THE BEST of SALSA FUERTE

The Best of Salsa Fuerte, czyli gala tańca oraz impreza 25.06.2022
Tysiące kroków z miłością wdeptanych w parkiet, hektolitry wspólnie przelanego potu, kilometry plastrów na obtarcia i tysiące słów: „dacie radę”. I dajemy już przeszło od 12 lat. Z entuzjazmem, oddaniem i przekonaniem. Czasami w bólu i poczuciu zbyt dużego wyrzeczenia. Niewątpliwie jednak jesteśmy, ciągle razem, we wspólnej miłości do tańca.
Tą miłością chcemy się podzielić w Wami w trakcie wyjątkowego dla nas wydarzenia. The Best of Salsa Fuerte – czyli pokazy naszych formacji, podsumowanie tanecznego sezonu oraz, to co tancerze lubią najbardziej, impreza.
W PROGRAMIE:
Wyjątkowe i przyprawiające o dreszcze pokazy tańca. Będzie salsa, reggaeton, boogaloo i dużo, dużo bachaty. Układy w wykonaniu tych utytułowanych i doświadczonych, którzy już niejedną parę butów zdarli oraz tych, którzy od niedawna rozkochani w tańcu słusznie mierzą swe siły na scenie.
A między pokazami postaramy się szanownej publiczności czas umilić wspominając pełną wrażeń historię Salsa Fuerte i z przymrużeniem oka opowiadając o jej wzlotach i upadkach. Będzie też konkurs i tradycyjne rozdanie Fuerteryków*. Wspólnego tańczenia też nie zabraknie.
Po GALI zapraszamy na salę Salsa Fuerte na imprezę.
Termin: 25.06.2022
GALA TAŃCA
Miejsce: Studenckie Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego na ul. Katowickiej 95 w Opolu
Godzina: 19:00
IMPREZA
Miejsce: Salsa Szkoły Salsa Fuerte, ul. Katowicka 23 w Opolu
Godzina 21:30
Wydarzenie biletowane:
20 zł – bilet na galę tańca
35 zł – bilet na galę tańca oraz imprezę taneczną
20 zł – wstęp na imprezę taneczną
Bilety do nabycia w godzinach pracy szkoły: od poniedziałku do piątku (od 17:00 do 22:00) na ul. Katowickiej 23.