Nowy Rok to często nowe postanowienia, nowe wyzwania, nowe możliwości i nowe szanse. U nas Nowy Rok to zawsze nowa energia, nowe przedsięwzięcia, nowe plany, a przede wszystkim nowe zajęcia!

Robisz Noworoczne Postanowienia??

1. TAK – to idealnie! Mamy dla Ciebie dużo możliwości, bo jakieś postanowienie jest lepsze od tego, którego celem jest dbanie o własne zdrowie? Przekonywać nikogo nie musimy, że ruch to zdrowie, a taniec to jedna z cudowniejszych form ruchu..
Jeśli też tak sądzisz, to TAŃCZ!

2. NIE – nie wadzi! My też nie zawsze jesteśmy w stanie wytrwać w noworocznych postanowieniach, albo po prostu ich nie robimy… Tym bardziej – bez postanowień, bez szczegółowych analiz, bez obwieszczania światu.. przyjdź i TAŃCZ. Zrób coś dla siebie.
Zamiast postanowień – po prostu TAŃCZ. To proste. To przyjemne.

Już DZIŚ możesz dołączyć do zajęć tańca solo lub w parach, na salsę, bachatę, kizombę, reggaeton czy taniec użytkowy.
Możesz zadbać też o swoją sylwetkę, kręgosłup i postawę zapisując się na zajęcia Zdrowy kręgosłup lub trening z taśmami – rozciąganie i wzmacnianie.

Pełny, aktualny HARMONOGRAM ZAJĘĆ można znaleźć TUTAJ.

Dołączyć można do każdej grupy – na poziomie podstawowym P1 (od podstaw) oraz każdym innym.

Przed pierwszymi zajęciami, pamiętaj, żeby KONIECZNIE się zapisać (wysyłając maila, sms-a, dzwoniąc lub pisząc – na whatsapp czy fb) i dowiedzieć się, czy na interesującej Cię grupie są jeszcze wolne miejsca.

Nie masz partnera/partnerki?
Poinformuj nas o tym. Zrobimy wszystko, żebyś miał/a z kim tańczyć.

Pamiętaj, że salsa to więcej niż taniec…

Salsa Fuerte.