Mamy dla Was świetną propozycję. Bachata solo. Zmysłowy, romantyczny i wyjątkowo kobiecy dominikański taniec. Świetnie ćwiczy precyzję i płynność ruchów, wyczucie rytmu, bodymovment, izolację mięśni. Przy okazji daję okazję do poszukiwania sedna kobiecości w tańcu. Jest subtelny, spokojny i równocześnie dynamiczny. Prawdziwy relaks i sposób na stresujący dzień. Bachata – subtelna, uwodzicielska, rytmiczna i relaksująca. To będzie świetna zabawa połączona z  nauką. W pierwszej kolejności będziemy trenować podstawowe kroki i ruchy, następnie przyłożymy się do Twojej techniki, bodymovmentu, izolacji mięśni. W następnym etapie będziemy pracować nad lady stylingiem i wyczuciem muzyki. Kurs będzie intensywny, ale nie wyczerpujący. Polecany szczególnie dla Pań, które nie przepadają za nadmiernym wysiłkiem fizycznym. To oczywiście wcale nie znaczy, że przy okazji aerobowych zajęć nie spali się kilku zbędnych kilogramów i nie porzeźbi zgrabnej sylwetki.

Kurs zostanie uzupełniony nauką kroków salsowych. Bo nie sposób obyć się bez tego niepowtarzalnego tańca. Salsa to kubański styl muzyczny i taneczny. Jest energiczny, dynamiczny, rytmiczny, bardzo porywający.

Nasze zajęcia będą przepełnione muzyką. Większość kroków wprowadzana jest w tańcu, bez zatrzymywania. Na każdej lekcji budowana jest nowa krótka choreografia, w trakcie której będziesz ćwiczyć nowe elementy oraz trenować już wcześniej nauczone kroczki. Takim sposobem Panie na różnych poziomach zaawansowania mogą bawić i rozwijać się razem.

UWAGA!!!! Pamiętaj o zmiennych butach (na podeszwie nierysującej parkiet) oraz wodzie do picia. Ubierz się wygodnie, zgodnie z zasadą, która brzmi “masz podobać się sama sobie” (w końcu przez godzinę będziesz śledzić swoje obicie w lustrze  ) Polecamy swobodne koszulki i bezrękawniki, leginsy.

Granica wieku? Ha ha ha. Takie coś nie istnieje. Tańczyć można zawsze. I do tego serdecznie zachęcamy. Niezależnie od tego czy masz lat 14 czy 84 możesz na tanecznym parkiecie realizować swoje pasje!

Bachata solo

17:30-18:30

Beata Staszczyszyn