Czas zrobić coś dla siebie. Tak, tak! Ty też masz do tego prawo. Zapraszamy Cię do świetnej zabawy i intensywnej nauki. To nie będzie zwyczajny kurs tańca, ale prawdziwa podróż do wnętrza kobiety. To czas żeby znaleźć w sobie siłę do poszukiwania radości, przyjemności i relaksu, ale też wytrwałości i ambicji.

Poznasz kroki zmysłowego i równocześnie bardzo energicznego tańca, tradycyjną kubańską muzykę, kulturę i historię Karaibów. Kurs przygotowany jest z myślą o paniach i dziewczyn, które planują cieszyć się tańcem bez udziału partnera. Rozpoczynamy od nauki kroków podstawowych, które od pierwszych zajęć będą wykorzystywane do budowania krótkich i przyjemnych choreografii. Będziemy szlifować technikę, korygować postawę ciała, poprawiać precyzję tańca a z czasem popracujemy nad kubańskich stylingiem, wyczuciem i interpretacją muzyki, a także izolacją mięśni, płynnością ruchów, dynamiką i rytmiką. Zajęcia staną się świetną okazją do pracy nad sylwetką, jędrnością i elastycznością ciała oraz sposobem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

UWAGA!!!! Pamiętaj o zmiennych butach (na podeszwie nierysującej parkiet) oraz wodzie do picia. Ubierz się wygodnie, zgodnie z zasadą, która brzmi „masz podobać się sama sobie” (w końcu przez godzinę będziesz śledzić swoje obicie w lustrze) Polecamy swobodne koszulki i bezrękawniki, leginsy. Czasami zaś zachęcać Was będziemy do przyodziania sukienki lub spódnicy (żeby się tej naszej kobiecości stało zadość).

Granica wieku? Ha ha ha. Takie coś nie istnieje. Tańczyć można zawsze. I do tego serdecznie zachęcamy. Niezależnie od tego czy masz lat 14 czy 84 możesz na tanecznym parkiecie realizować swoje pasje!

SALSA solo

18:00-19:00