salsa_basic

SALSA BASIC – INTENSYWNY KURS SALSY. Poziom początkujący!

Przełączamy się na tryb „wakacyjny”. A ten w naszym przypadku wcale nie oznacza trybu wolniejszego. Wręcz przeciwnie! Zapraszamy na intensywny kurs salsy – dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się tego soczystego tańca w 5 dni!

CO W PROGRAMIE?
Rzecz jasna – zaczynamy od kroku podstawowego i prostych, nieskomplikowanych kroków, prowadzeń i figur. Zwrócimy uwagę na prowadzenie – „5 minut” dla panów oraz interpretację wszystkich sygnałów – „5 minut” dla pań.
Zajęcia będą przede wszystkim dobrą zabawą, przy której będziemy zwracać baczną uwagę na rozwój tanecznych umiejętności, technikę ruchu, precyzję, płynność i dynamikę.
Kurs jest intensywny, dlatego tempo również będzie odpowiednie, ale bez obaw – nikogo nie zostawimy w tyle!!!

Kompozycja odpowiednio dobranych prowadzeń będzie tworzyła całość, a zatańczona do odpowiedniej muzyki będzie mini-układem, którym będzie można pochwalić się na niejednej imprezie tanecznej.

Proponujemy w sumie 10 godzin zajęć plus dodatkowe 2 godziny treningu (w piątek)!!!!

CENA:
Koszt tygodniowego kursu (w sumie 12 godzin ) to 120 zł, co w przeliczeniu na godziny daje 10 zł!!! WOW. To w przypadku intensywnego kursu jest naprawdę super okazją!

TERMIN:
8 sierpnia 2016 – 12 sierpnia 2016 (tańczymy od poniedziałku do piątku).

GODZINY ZAJĘĆ:
Poniedziałek, godz. 19:00 – 21:00
Wtorek, godz. 20:00 – 22:00
Środa, godz. 19:00 – 21:00
Czwartek, godz. 20:00 – 22:00 (może uda się wcześniej)
Piątek, godzi. 19:00 – rano!

DLA KOGO?
Kurs skierowany jest do osób, które pragną nauczyć się salsy, do tej pory nie mieli ku temu okazji. Startujemy na poziomie początkującym (w poniedziałek), a w piątek na pewno osiągniemy poziom wyższy! 🙂

ZAPISY:
Koniecznie należy zarezerwować sobie miejsce. Zapisy mailowo – na adres zapisy@salsafuerte.pl lub telefonicznie, bezpośrednio u prowadzących.

CO ZABRAĆ:
Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, przewiewnie. Trzeba zorganizować sobie dużo wody i wysokoenergetyczne przekąski (np. rodzynki, nie batony)!!!! Mile widziany prysznic w spray’u! Hi hi hi! Ręczniczek!