Na lato i na lata – Salsa Fuerte!

W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was dużo tańca. Wakacje to czas na intensywne kursy w parach – dla początkujących, kursy choreograficzne dla średniozaawansowanych, kursy choreograficzne solo, a także regularne zajęcia solo!

 

ZAJĘCIA SOLO

Już w pierwszym tygodniu lipca ruszamy z zajęciami solo – we wtorek i czwartek, o godz. 18:00 – i tak przez cały lipiec i sierpień… Tańczyć będziemy salsę, bachatę, a jak przyjdzie ochota na coś więcej, to inne tańce też na zajęciach się pojawią!

Koszt zajęć solowych – zgodnie z cennikiem obowiązującym w trakcie całego roku.

Dla wszystkich tańczących w pojedynkę, przygotowaliśmy również kursy intensywne, na które serdecznie zapraszamy. Kurs taki trwa od poniedziałku do piątku, a pojedyncze zajęcia trwają 90 min.

  • 24-28 lipca – salsa/bachata solo
  • 31 lipca – 4 sierpnia – zouk solo

Koszt kursów choreograficznych solo – 120 zł/osobę za cały kurs.
Godzina rozpoczęcia zajęć: 19:00

 

ZAJĘCIA W PARACH

Bo do tańca trzeba dwojga… – dla tych wszystkich, co chcieliby spróbować swoich sił w tańcach w parze proponujemy kilka kursów intensywnych, a wśród nich:

  •  10-14 lipca – BACHATA, p. podstawowy
  • 17-21 lipca – SALSA, p. podstawowy
  • 7-11 sierpania – BACHATA choreo, p. średniozaawansowany
  • 21-25 sierpnia – DISXO FOX, p. open

Godzina rozpoczęcia zajęć: 19:00

Intensywne kursy w parach to zajęcia odbywające się od poniedziałku do piątku, po 2 godziny każde. Koszt całego kursu – 10 godzin zegarowych nauki + practise pod okiem instruktorskim to 140 zł/osobę za cały kurs.

Na kursy obowiązują zapisy – wyślij maila pod adres zapisy@salsafuerte.pl lub zadzwoń – 664 664 430
Jeżeli nie masz partnera/partnerki, a jesteś zainteresowana(-y) kursem dla par, poinformuj nas o tym. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby znaleźć kogoś do pary!

Serdecznie zapraszamy!