Uff jak gorąco! Kolejna stacja Twojego „pociągu do tańca” zatrzymuje się w gorącej Ameryce, po drodze zaś zahacza o jeszcze gorętszą Dominikanę. Gorąco zapraszamy na 3 godziny zabawy z tańcem użytkowym – warsztaty merengue i rock&rolla. Świetną zabawę rozkręcamy 1 kwietnia 2017 r. w sobotę o godzinie 11:00 na Katowickiej 23 (Salsa Fuerte).

Razem z nami nauczycie się podstawowych kroków popularnych tańców, podskoków, skoków i wyskoków zabawnych połączeń i użytkowych prowadzeń…., ale najważniejsza będzie dobra zabawa, radość i wymalowany uśmiech na twarzy, bo takie są właśnie merengue i rock&roll.

Zatem jeżeli chcesz pewnie poczuć się na parkiecie, zabłysnąć przed rodziną i znajomymi na weselu, studniówce, prywatce, domówce, lub po prostu aktywnie spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze – koniecznie przyjdź na nasze warsztaty.

Co będzie?

Merengue (DLA PAR) – pochodzi z Dominikany, radosny, żywy i rytmiczny i równie gorący jak kraj z którego pochodzi. Oparty jest na najprostszym kroku bazowym jaki tylko istnieje. Mówi się, że jeśli potrafisz chodzić, to potrafisz też tańczyć merengue. Przypomina dreptanie od lewej do prawej. Ale kiedy wykonuje się to w rytm żywej, zabawnej i porywającej muzyki to merengue zamienia się w jedną z najlepszych zabawach parkietowych.


Rock & roll (DLA PAR) – taniec amerykańskiego pochodzenia (oznacza kołysać, huśtać). Jest szybki, energiczny, wyciska siódme poty, świetnie sprawdza się na parkietach weselnych, zabawach, studniówkach. Oparty jest na prostym kroku bazowym, którego można się nauczyć w dwie minuty i w mig zostać drugim Elvis’em…. Nasze warsztaty będą metodyczne, żywiołowe, ukierunkowane na naukę i zabawę… będzie wesoło i energicznie…i na pewno gooorrrąco !!! Ufffff…..jak gorąco!


Warsztaty zaczniemy od podstawowych kroków, prostych prowadzeń, użytkowych figur – tak abyście w krótkim czasie przygotowali się do zabawy na parkiecie. Chcemy żebyście dobrze się bawili ale też mieli szansę na rozkochanie się w tych, jakże uroczych tańcach. Dzięki nabytym umiejętnościom poczujecie się pewnie na parkiecie, pozwoli to Wam na dalszy rozwój. Z merengue będziecie podbijać parkiety na weselach, studniówkach, urodzinach, imieninach, prywatkach, domówkach itd…

Program

11:00- 12:30 – Przelot na gorącą Dominikanę, gdzie w rytmach merengue, będziemy uczyć się najbardziej użytkowego tańca świata.

12:30-14:00 – Podbijamy Amerykę , gdzie będziemy poznawać podstawy rock & rolla. Dla osób zupełnie początkujących i tych, którzy chcą popracować nad techniką swojego tańca.


Dla kogo warsztaty?

Dla osób zupełnie początkujących i tych, którzy chcą popracować nad techniką swojego tańca. Dla absolutnie wszystkich, którzy mają ochotę rozpocząć swoja przygodę z ruchem, ale też takich, którzy są gotowi na rozszerzenie swojego repertuaru i poznanie nowych użytkowych technik.

Merengue i rock&roll to absolutnie niepowtarzalna zabawa. Obiecujemy, że porwie najbardziej opornych na muzykę mężów 🙂 Dlatego drogie Panie i drodzy Panowie. Na parkiet!

Cennik:
Full Pass (Rock & Roll + merengue):
60 zł/osoba (w dniu warsztatów 70 zł)
100 zł/para (w dniu warsztatów 120 zł)

Pojedynczy Blok:
40 zł/osoba

Zapisy

Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na warsztaty. Koniecznie dajcie nam znać do 30 marca 2017r. na adres zapisy@salsafuerte.pl lub numer telefonu: 664 664 430


Jak można zapłacić:

Przelewem na numer konta:

Akademia Kultury Alternatywnej FUERTE,

ul. Kośnego 14/8 45-056 Opole,

BOŚ BANK: 54 1540 1229 2055 4605 4586 0001

Gotówką od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 21:00 na salsa Salsa Fuerte ul. Katowicka 23 Opole.

W dniu warsztatów (wcześniej prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca).

Organizatorzy:

Akademia Kultury Alternatywnej Fuerte (Salsa Fuerte).

Warsztaty mają charakter niezarobkowy. Całość wpływów z karnetów zostaje przeznaczona na cele statutowe Stowarzyszenia AKA Fuerte.