Uwaga, uwaga! Nowość!
Świeżynka w naszym grafiku – zajęcia prozdrowotne!

Już w lutym ruszają nowe grupy, wśród których znajdziecie:
– SALSA BODY FIT – poniedziałki i czwartki, godz. 9:00
– FIT LATINO SMUKŁA SYLWETKA – soboty, godz, 9:00
– ZDROWY KRĘGOSŁUP – wtorki, godz. 19:00 i soboty, godz. 10:00

Zachęcamy i serdecznie zapraszamy! Zwrócimy uwagę na to, co najwazniejsze i najcenniejsze – zdrowie!

Pokażemy co robić, by czuć się dobrze. A na zajęciach między innymi: będziemy wzmacniać swój gorset mięśniowy (mięśnie brzucha, pleców, pośladków), popracujemy nad prawidłową sylwetką. Zadbamy o dobre samopoczucie, kondycję i dobrą formę psychofizyczną!

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów – fizjoterapeutkę, dyplomowaną instruktorkę rekreacji ruchowej, instruktorkę aerobowych form ruchu i certyfikowaną instruktorkę fitness w rytmach salsy. Na zajęciach będą wykorzystywane znane metody współczesnej fizjoterapii (Zajęcia Zdrowy kręgosłup). Urozmaiceniem będą ćwiczenia na piłkach i przy użyciu taśm.

Na zajęciach Salsa Body Fit z kolei będziemy stosować różne formy ćwiczeń fizycznych – te kształtujące wydolność fizyczną, kształtujące i modelujące sylwetkę oraz relaksacyjne. Na zajęciach będziemy wzmacniali poszczególne partie mięśni, zadbamy o kondycję oraz efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.

Regularne zajęcia :Zdrowy kręgosłup” będą odbywać się w każdy wtorek o godz. 19:00 oraz soboty o godz. 10:00.

Zajęcia mają charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i kręgosłupa.

Salsa Body Fit to zajęcia poranne, na które zapraszamy w każdy poniedziałek i czwartek, o godz. 9:00 (zajęcia zostaną uruchomione po uzbieraniu się grupy).

Dodatkowo, w soboty o godz. 9:00 zapraszamy na zajęcia Fit Latino Smukła Sylwetka!