Skip to content

Zarząd

Katarzyna Błońska Prezes stowarzyszenia

Szefowa. Wszędzie jest jej pełno, a Ona sama pełna jest ciekawych, oryginalnych pomysłów. Drzemią w niej niezliczone pokłady energii. Jest niczym aktywny wulkan. Swoim pozytywnym podejściem do wszystkiego dociera do każdego, niczym gorąca lawa… Tysiąc pomysłów na minutę i nieschodzący z twarzy uśmiech – tak w maksymalnie maksymalnym skrócie można opisać Panią Prezes stowarzyszenia. To Kasia stworzyła Akademię Kultury Alternatywnej Fuerte i do dnia dzisiejszego jest jej siłą napędową, motorem, który napędza „całą maszynę”. Podtrzymuje na duchu, motywuje do pracy i przekazuje swoje doświadczenie kursantom. W formacji Salsa Fuerte pełni rolę instruktorki, choreografki, a przede wszystkim twórczyni wszystkich szalonych pomysłów! Złota medalistka nie tylko w tańcu, ale przede wszystkim w codziennym życiu. Zajmuje się wieloma rzeczami i wszystko wykonuje na najwyższym poziomie. Jest otwarta, radosna i … chyba zawsze uśmiechnięta!

Beata Serafin Członek zarządu

Zawsze trzyma rękę na pulsie. O wszystkim pamięta i wszystko wie! Dowcipów zna milion, dzięki czemu nikt się przy niej nie nudzi, a tym bardziej nie smuci! W jej wykonaniu nawet „dowcip zająca” bawi od pierwszych sekund… Nikogo nie zostawia w potrzebie i zawsze okazuje pomocną dłoń. Jej wrodzony optymizm dodaje otuchy każdemu, kto przygodę z tańcem dopiero rozpoczyna. Od niedawna występuje w roli wyjątkowej, oryginalnej, niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju i jedynej takiej w regionie DJ-ki! Jako DJ Foczka umila wszystkim opolskim miłośnikom kubańskich rytmów cotygodniowe taneczne spotkania. Beatka zna wszystkich kursantów. Wszyscy kursanci znają Beatkę! To do niej ustawia się kolejka z pytaniami, a Ona na wszystkie zna odpowiedź!  W stowarzyszeniu pełni rolę Pani Wiceprezes i swoje obowiązki wykonuje na królewskim poziomie!

Łukasz Fiebich Członek zarządu

Dyrektor-manager. Bezpośredni współpracownik i wykonawca wszystkich pomysłów Szefowej! Posiada niezwykły dar zjednywania sobie ludzi, co znakomicie predysponuje go do pełnionej funkcji wiceprezesa, tyle zaszczytnej co wymagającej równocześnie znakomitej samoorganizacji i umiejętności rozwiązywania problemów najróżniejszej materii. Nieoceniony w procesie promocji Stowarzyszenia zawsze biorący czynny udział jako współorganizator a nierzadko inicjator wszelakich przedsięwzięć kulturalno-tanecznych, przy tym chętnie wchodzący w rolę konferansjera. Przy całej swej aurze wiecznie uśmiechniętego, zdawałoby się niefrasobliwego lekkoducha, w razie potrzeby potrafi być stanowczy, konkretny i przygotowany merytorycznie. Uzupełniając żeńską część Zarządu Stowarzyszenia z powodzeniem rywalizuje z nimi na płaszczyźnie gustownego stroju i znajomości aktualnych trendów modowych.