Zarząd

Katarzyna Błońska Prezes stowarzyszenia

Szalona, drobna, ale bardzo głośna blondynka. Wszędzie jest jej pełno, a Ona sama pełna jest ciekawych, oryginalnych pomysłów. Drzemią w niej niezliczone pokłady energii. Jest niczym aktywny wulkan. Swoim pozytywnym podejściem do wszystkiego dociera do każdego, niczym gorąca lawa… Tysiąc pomysłów na minutę i nieschodzący z twarzy uśmiech – tak w maksymalnie maksymalnym skrócie można opisać Panią Prezes stowarzyszenia. To Kasia stworzyła Akademię Kultury Alternatywnej Fuerte i do dnia dzisiejszego jest jej siłą napędową, motorem, który napędza „całą maszynę”. Podtrzymuje na duchu, motywuje do pracy i przekazuje swoje doświadczenie kursantom. W formacji Salsa Fuerte pełni rolę instruktorki, choreografki, a przede wszystkim twórczyni wszystkich szalonych pomysłów! Złota medalistka nie tylko w tańcu, ale przede wszystkim w codziennym życiu. Zajmuje się wieloma rzeczami i wszystko wykonuje na najwyższym poziomie. Jest otwarta, radosna i … chyba zawsze uśmiechnięta!

Beata Serafin Członek zarządu

Zawsze trzyma rękę na pulsie. O wszystkim pamięta i wszystko wie! Dowcipów zna milion, dzięki czemu nikt się przy niej nie nudzi, a tym bardziej nie smuci! W jej wykonaniu nawet „dowcip zająca” bawi od pierwszych sekund… Nikogo nie zostawia w potrzebie i zawsze okazuje pomocną dłoń. Jej wrodzony optymizm dodaje otuchy każdemu, kto przygodę z tańcem dopiero rozpoczyna. Od niedawna występuje w roli wyjątkowej, oryginalnej, niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju i jedynej takiej w regionie DJ-ki! Jako DJ Foczka umila wszystkim opolskim miłośnikom kubańskich rytmów cotygodniowe taneczne spotkania. Beatka zna wszystkich kursantów. Wszyscy kursanci znają Beatkę! To do niej ustawia się kolejka z pytaniami, a Ona na wszystkie zna odpowiedź!  W stowarzyszeniu pełni rolę Pani Wiceprezes i swoje obowiązki wykonuje na królewskim poziomie!

Łukasz Fiebich Członek zarządu

Choć nie jest Arabem, sztukę wiązania turbanu opanował do perfekcji! Posiada niezwykły dar zjednywania sobie ludzi, co znakomicie predysponuje go do pełnionej funkcji wiceprezesa, tyle zaszczytnej co wymagającej równocześnie znakomitej samoorganizacji i umiejętności rozwiązywania problemów najróżniejszej materii. Nieoceniony w procesie promocji Stowarzyszenia zawsze biorący czynny udział jako współorganizator a nierzadko inicjator wszelakich przedsięwzięć kulturalno-tanecznych, przy tym chętnie wchodzący w rolę konferansjera. Przy całej swej aurze wiecznie uśmiechniętego, zdawałoby się niefrasobliwego lekkoducha, w razie potrzeby potrafi być stanowczy, konkretny i przygotowany merytorycznie. Uzupełniając żeńską część Zarządu Stowarzyszenia z powodzeniem rywalizuje z nimi na płaszczyźnie gustownego stroju i znajomości aktualnych trendów modowych.