combo_cubano_fuerte-1024x700Never ending Latin Village…

…czyli niezastąpione WIEŚNIAKI na podium III Ogólnopolskiego Konkursu Choreografii organizowanego w ramach Salsa Wrocław Festiwal 2012.
To był wyjątkowo udany debiut w tym wyjątkowym konkursie – II MIEJSCE!!! Już sami nie wiemy gdzie tkwi urok wieśniackiej choreografii. Chyba głęboko w naszych serduchach, bo przy żadnej innej nie mamy tyle radochy i przyjemności z tańca. Z dumą przyjmowaliśmy pochwały za „special faces work” (czyli mechanizm samowywołujący uśmiech) i „cockoo job” (hmmm… to trzeba zobaczyć). Z jeszcze większą radością udamy się na zasłużony wypoczynek i wieśniacką emeryturę do RZYMU! Bo w nagrodę dostaliśmy full passy na listopadowy SALSA ROMA FIESTIVAL!

kukulka-1016x1024Wielkie wyrazy uznania dla organizatorów konkursu oraz Combo Cubano z Poznania – zwycięzców konkurencji.
Równie wielkie wyrazy uznania i podziękowania dla wieśniackiego składu: Eliza Dudzik, Beatka Staszczyszyn, Kasia Błońska, Mariusz Morawski, Mateusz Wiesiołek, Marcin Pęczkowski i nasz nadworny klakier i fotograf Nelcia Marczuk.